Savjet oko hostinga

igorrubezic
niksicPosts: 15Member in Domene i hosting

Pozdrav. Da li neko zna, sajt poput wix.com ( treba mi neki brzi, wix je dosta spor ) bih da napravim onako sajt u website builderu.. Da napravim pa da kasnije imam mogucnost i da kupim domen tu i da uklonim one reklame ( kao sto je na wixu) .. Uradio bih to na wixu nego je dosta spor. Valjalo bi ako bi taj website builder mogao da napravi kao neku online prodavnicu.. Hvala

Comments

• 1 Comment sorted by Votes Date Added
  • domacitutoriali
    PrijedorPosts: 15Member

Vjerovatno cim trazis nesto tako nemas bas iskustva sa izradom web sajtova.

Skoro svaki hosting ima svoj website builder, 1and1 , hostgator.com itd i bolje je na nekim od njih zakupiti hosting i domen i pokrenuti sajt.

Ma da moja preporuke je da zakupis wordpress hosting i zeljeni domen, instaliras wordpress , i na netu mozes naci veliki broj profesionalnih temi za web sajt, neke se placaju, neke su besplatne, a i ove sto se placaju uglavnom se sve mogu naci besplatno.

Po meni wordpress je najbolji alat za izradu web sajta.

Na youtubu imas milion tutorijala o wordpresu na nasem i na ostalim jezicima, uglavnom dosta je jednostavan, postoji hrpa plugina sa kojima mozes svasta dodati na sajt i slicno.

hostinger.hr nudi besplatan hosting ima svoj website builder , a imas i mogucnost da instaliras wordpress.

Sign In or Register to comment.

Welcome

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Discussions

In this Discussion