Dobrodosli na Ljuska V3

2»

Comments

• F34R
    FrankfurtPosts: 1Member

Nije lose, al' bilo bi lijepo kad bi se proradilo na uskladjivanju baza podataka kako bi kroz ovaj shell mogli pristupiti i svemu tamo... Tamo sam od 2008., forum ima debelu povijest, steta je odbacit.

• b0ne^
    /srv/http/Posts: 22Administrator

@F34R said:
    Nije lose, al' bilo bi lijepo kad bi se proradilo na uskladjivanju baza podataka kako bi kroz ovaj shell mogli pristupiti i svemu tamo... Tamo sam od 2008., forum ima debelu povijest, steta je odbacit.

Previse neaktivnih korisnika i beskorisnih, zato se nece raditi uskladjivanje. Bice uskoro dostupna stara verzija foruma da moze sve da se cita (postovi i privatne poruke), ali nece biti dostupno i kacenje objava/komentarisanje

If you don't know who I am, then maybe your best course would be to tread lightly.

• Panajotov
    cp6Posts: 11Member edited January 10

Ovo je super :smile: Samo bih dodao tamnu verziju, ovo je previše, oči peku.
    Edit:
    Bilo bi dobro da postoji lista online korisnika :)

• LocalRoot
    MontenegroPosts: 26VIP

Slazem se za online users.

• Mesha
    BiHPosts: 3Member

Samo crna tema i to je to, ostalo je sve lijepo odrađeno.

• munZe
    ZemunPosts: 10Member

Drago mi je da ste se vratili ponovo. Taman sam mislio da je izgubljena i Ljuska :'(

• Hajdi
    Novi SadPosts: 1Member

Kako da uđem u staru arhivu? kada kliknem na ljuskav2 izađe page not found...

• psycho
    127.0.0.1Posts: 1Member

@Hajdi said:
    Kako da uđem u staru arhivu? kada kliknem na ljuskav2 izađe page not found...

Zato sto jos uvek pripremaju staru verziju sajta (v2), rekli su da ce je uskoro pustiti u rad, ali kao arhivu (view only).

Sign In or Register to comment.